Zpět

Suzuki, GSX-R 600,750, 08-10 (K8-K10) / Kompletní sada 3-dílná racing OP

Akce

Zvolte provedení:
ID: S6-CSO08|G
9 299,17 Kč bez DPH
8 369,26 Kč bez DPH
10 126,80 Kč s DPH
ks
ID: S6-CSO08|GR
12 088,93 Kč bez DPH
14 627,60 Kč s DPH
ks
ID: S6-CSO08|P
21 601,98 Kč bez DPH
26 138,40 Kč s DPH
ks
Tisknout Doporučit produkt
Suzuki GSX-R 600,750 08-10 (K8-K10)

Kompletní sada 3-dílná racing OP obsahuje:

 • Naše díly jsou mnohem lehčí a značně levnější než ABS originální díly
 • Vaše dotazy

  Nenašli jste v popisu dílu, co jste potřebovali vědět? Kontaktujte nás.

  GFK - Sklolaminát

  Základní a nejlevnějsí provedení je GFK sklolaminát. Díky preciznosti zaměstnanců při ruční výrobě a důrazu na kvalitu tyto výrobky mají dobrou pružnost, odolnost a nízkou váhu. Složení - UV stabilní bílý gelcoat (nikoliv lak), skelná rohož a skelná tkanina prosycené pryskyřicí. V namáhaných a náchylných místech k prasknutí jsou díly vyztuženy Kevlar-Karbonem ve vrstvách dle potřeby, nebo Corematem. Díly jsou pružné a mají hladký povrc, jsou určeny pro nalakování.

  Proč GFK - sklolaminát? Pro ty co chtěji přestrojit motorku, třeba na okruh za nízké náklady. Zjednodušit si montáž kapot, nebo levně zaměnit díl za drahý (rozbitý) originál.
  GFK Racing

  Odlehčená verze GFK. Toto provedení  vzniklo na základě testování a požadavků elitních týmů v nejprestižnějších seriálech závodů. U těchto výrobků klademe důraz na co nejnižší váhu, při zachování maximální pružnosti. Jsou lehčí než běžné GFK díly. V namáhaných a náchylných místech k prasknutí jsou díly vyztuženy Kevlar-Karbonem nebo Corematem. Použitý materiál sklolaminát , Kevlar-Karbon, bílý nebo transparentní gel a pryskyřice.

  Proč GFK - sklolaminát Racing? - Pro všechny kdo chce snížit váhu na maximum. Váhou srovnatelné s carbonovými díly. Vhodné pro závodní týmy.
  Performance

   Performance versionU těchto výrobků klademe důraz na co nejnižší váhu, při zachování maximální pružnosti a odolnosti proti otěru.Složení - Kevlar-carbon tkanina do bílého Gelcoatu. Toto provedení vzniklo na základě testování a požadavků elitních týmů v nejprestižnějších seriálech závodů. Z pohledu ceny ekonomická varianta srovnatelná s carbonovými díly. Jsou lehčí než GFK díly. Díly nejsou vyleštěny, tak, aby se snáze lakovali. Použitý materiál Kevlar-Karbon, Karbon, bílý gelcoat a pryskyřice. U sedadel pro vyztužení Coremat. 

  Proč provedení Performance? - Již z názvu díly pro vysoký výkon v poměru kvalita: cena: nízká váha. Pružnější, odolnější pro delší výdrž než GFK díly, cenově výhodnější než na trhu dražší karbonové díly. Váhou a funkčností srovnatelné s karbonovými díly.
 • Lepší skladnost (místa v dodávce není nikdy dost)
 • © 2018 Motoforza spol, s r.o. Foreveryone