Zpět

KTM, RC8/R 1190, 2008-2015 / Kryt řetězu - spodní


KTM, RC8/R 1190: 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015

Zvolte provedení:
ID: KTM8-KCH|C
1 599,17 Kč bez DPH
1 935 Kč s DPH
ks
ID: KTM8-KCH|KK
1 599,17 Kč bez DPH
1 935 Kč s DPH
ks
ID: KTM8-KCH|T
1 599,17 Kč bez DPH
1 935 Kč s DPH
ks
Tisknout Doporučit produkt Zjistit cenu poštovného
KTM RC8/R 1190 2008-2015
  • KTM RC8 / R

Instalace, Technický popis :

  • Spodní kryt řetězu se instaluje přes spodní hranu kyvné vidlice.
  • Zaručená stálost Carbonu - Ochrana proti UV záření pro zachování vysokého lesku a barvy. (U všech našich carbonových výrobků).

 

 

 

Vaše dotazy

Nenašli jste v popisu dílu, co jste potřebovali vědět? Kontaktujte nás.

Karbon

 Tyto výrobky  se skládají z transparentního UV stabilního gelcoatu a Karbonové tkaniny a je zde použita speciální pryskyřice. Na bázi semi-epoxid. Díly jsou lehké a pevnější než GFK. Díly jsou vyleštěny do vysokého lesku, tak aby vynikla Karbonová vlákna.pozn: (Kryty motoru, kryty rámu a vidlice = první vrstva Karbon (černá tkanina) + další vrstvy Kevlar-Carbon). 

Proč Karbon provedení? - Pro fanoušky Karbonu. Nízká hmotnost a tvrdost. U tohoto provedení klademe extrémní důraz na povrch a pohledovou vrstvu, tak aby vynikla nejlépe karbon tkanina. Vhodné pro "show bikes". Vysoce vyleštěny. Díly se dále nelakují. U krytů motoru a rámu je použitím více vrstev Karbonu a Kevlar-carbonu docílena extrémní trvdost výrobku.
Kevlar-Karbon

 Para-aramidové vlákno jehož vlastností je vysoká otěruvzdornost, houževnatost.Tyto výrobky  se skládají z transparentního UV stabilního gelcoatu a Kevlarové tkaniny protkané Karbonem (Kevlar-Karbon), proto žluto-černá barva výrobku. Je zde použita speciální pryskyřice, semi-epoxid.  U tohoto provedení klademe extrémní důraz na povrch a pohledovou vrstvu, tak aby vynikla nejlépe K-K tkanina. Vhodné pro "showbikes". Vysoce vyleštěny. Díly se dále nelakují.

Tento materiál používáme na výztuhy do namáhaných míst našich výrobků. 

Proč Kevlar-Karbon provedení? - Pro ty co se chtějí odlišit !  Díly jsou lehké, pevnější a nejméně nachylné k prodření ze všech provedení.
Titanium Silver

 Díly z tohoto materiálu jsou speciální designové doplňky. Optický tuning. Výráběny jen na zakázku. Díly jsou svým vzhledem podobné carbonovým výrobkům nicméně mají stříbrnou-titanovou barvu. Použit opět UV stabilní gelcoat a jsou vyleštěny do vysokého lesku, tak aby byla vidět struktura tkaniny.

Proč Titanium Silver provedení? - Pro ty co se chtějí odlišit !  


© 2020 Motoforza spol, s r.o. Foreveryone