Zpět

Aprilia, RS 125R GP, 2006-2009 / Potrubí k airboxu

Zvyšuje výkon motocyklu. Airbox je značně levnější náhradou originálního továrního airboxu.
Aprilia, RS 125R GP: 2006, 2007, 2008, 2009

Celý popis
Zvolte provedení:
ID: RA0A-506|GR
3 500 Kč bez DPH
4 235 Kč s DPH
ks
ID: RA0A-506|C
8 001 Kč bez DPH
9 681,21 Kč s DPH
ks
ID: RA0A-506|KK
8 001 Kč bez DPH
9 681,21 Kč s DPH
ks
Tisknout Doporučit produkt Zjistit cenu poštovného
Aprilia RS 125R GP 2006-2009

Pro model Aprilia RSW 125 06

Set obsahuje :

  • 1x Potrubí k airboxu

Zvyšuje výkon motocyklu.

Airbox je značně levnější náhradou originálního továrního airboxu.

Vaše dotazy

Nenašli jste v popisu dílu, co jste potřebovali vědět? Kontaktujte nás.

GFK Racing

Odlehčená verze GFK. Toto provedení  vzniklo na základě testování a požadavků elitních týmů v nejprestižnějších seriálech závodů. U těchto výrobků klademe důraz na co nejnižší váhu, při zachování maximální pružnosti. Jsou lehčí než běžné GFK díly. V namáhaných a náchylných místech k prasknutí jsou díly vyztuženy Kevlar-Karbonem nebo Corematem. Použitý materiál sklolaminát , Kevlar-Karbon, bílý nebo transparentní gel a pryskyřice.

Proč GFK - sklolaminát Racing? - Pro všechny kdo chce snížit váhu na maximum. Váhou srovnatelné s carbonovými díly. Vhodné pro závodní týmy.
Karbon

 Tyto výrobky  se skládají z transparentního UV stabilního gelcoatu a Karbonové tkaniny a je zde použita speciální pryskyřice. Na bázi semi-epoxid. Díly jsou lehké a pevnější než GFK. Díly jsou vyleštěny do vysokého lesku, tak aby vynikla Karbonová vlákna.pozn: (Kryty motoru, kryty rámu a vidlice = první vrstva Karbon (černá tkanina) + další vrstvy Kevlar-Carbon). 

Proč Karbon provedení? - Pro fanoušky Karbonu. Nízká hmotnost a tvrdost. U tohoto provedení klademe extrémní důraz na povrch a pohledovou vrstvu, tak aby vynikla nejlépe karbon tkanina. Vhodné pro "show bikes". Vysoce vyleštěny. Díly se dále nelakují. U krytů motoru a rámu je použitím více vrstev Karbonu a Kevlar-carbonu docílena extrémní trvdost výrobku.
Kevlar-Karbon

 Para-aramidové vlákno jehož vlastností je vysoká otěruvzdornost, houževnatost.Tyto výrobky  se skládají z transparentního UV stabilního gelcoatu a Kevlarové tkaniny protkané Karbonem (Kevlar-Karbon), proto žluto-černá barva výrobku. Je zde použita speciální pryskyřice, semi-epoxid.  U tohoto provedení klademe extrémní důraz na povrch a pohledovou vrstvu, tak aby vynikla nejlépe K-K tkanina. Vhodné pro "showbikes". Vysoce vyleštěny. Díly se dále nelakují.

Tento materiál používáme na výztuhy do namáhaných míst našich výrobků. 

Proč Kevlar-Karbon provedení? - Pro ty co se chtějí odlišit !  Díly jsou lehké, pevnější a nejméně nachylné k prodření ze všech provedení.
  • Zvyšuje výkon motocyklu.
     
  • Základní provedení GFK je ekonomickou náhradou originálního továrního airboxu. Airboxy vyrábíme přímo v ultralehkém provedení GFK racing - sklolaminát, zde v černém gelcoatu, díl je vyleštěn a díky tomu se nemusí lakovat a lze jej přímo namontovat na motocykl.
  • Většinou jako náhrada originálního potrubí.
© 2020 Motoforza spol, s r.o. Foreveryone