Zpět

Yamaha, TZ 250, 2002-2009 / Potrubí - pravá strana


Yamaha, TZ 250: 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009

Zvolte provedení:
ID: RY2-5TK02-03|GR
723,14 Kč bez DPH
875 Kč s DPH
ks
ID: RY2-5TK02-03|C
1 506,30 Kč bez DPH
1 822,63 Kč s DPH
ks
Tisknout Doporučit produkt Zjistit cenu poštovného
Yamaha TZ 250 2002-2009
  • Vzduchové roury a airboxy jsou značné levnější náhražkou originálních vzduchových rour.
  • Jsou vyrobeny z jednoho kusu, díky čemuž se snadno instalují a demontují i v průběhu závodů.
  • Většinu modelů náfuků, mimo ty které nejsou ukryty v ně motocyklu vyrábíme z černého probarveného laminátu, jsou vyleštěny a díky tomu se nemusí lakovat a lze je přímo namontovat na motocykl.

Carbonové nebo Kevlar-carbonové provedení :

  • Carbonové provedení má výraznou váhovou redukci oproti originálním dílům a zvyšuje estetický vzhled motocyklu.
  • Zaručená stálost Carbonu. Ochrana proti UV záření pro zachování vysokého lesku a barvy. (U všech našich carbonových výrobků).

Instalace nebo technický popis :

  • Pravá strana potrubí

Vaše dotazy

Nenašli jste v popisu dílu, co jste potřebovali vědět? Kontaktujte nás.

GFK Racing

Odlehčená verze GFK. Toto provedení  vzniklo na základě testování a požadavků elitních týmů v nejprestižnějších seriálech závodů. U těchto výrobků klademe důraz na co nejnižší váhu, při zachování maximální pružnosti. Jsou lehčí než běžné GFK díly. V namáhaných a náchylných místech k prasknutí jsou díly vyztuženy Kevlar-Karbonem nebo Corematem. Použitý materiál sklolaminát , Kevlar-Karbon, bílý nebo transparentní gel a pryskyřice.

Proč GFK - sklolaminát Racing? - Pro všechny kdo chce snížit váhu na maximum. Váhou srovnatelné s carbonovými díly. Vhodné pro závodní týmy.
Karbon

 Tyto výrobky  se skládají z transparentního UV stabilního gelcoatu a Karbonové tkaniny a je zde použita speciální pryskyřice. Na bázi semi-epoxid. Díly jsou lehké a pevnější než GFK. Díly jsou vyleštěny do vysokého lesku, tak aby vynikla Karbonová vlákna.pozn: (Kryty motoru, kryty rámu a vidlice = první vrstva Karbon (černá tkanina) + další vrstvy Kevlar-Carbon). 

Proč Karbon provedení? - Pro fanoušky Karbonu. Nízká hmotnost a tvrdost. U tohoto provedení klademe extrémní důraz na povrch a pohledovou vrstvu, tak aby vynikla nejlépe karbon tkanina. Vhodné pro "show bikes". Vysoce vyleštěny. Díly se dále nelakují. U krytů motoru a rámu je použitím více vrstev Karbonu a Kevlar-carbonu docílena extrémní trvdost výrobku.
© 2020 Motoforza spol, s r.o. Foreveryone