Zpět

Výztuha sedla Aprilia RSV4/R 2009-2016

Výztuha sedla pri závodní sedadlo racing pro nalepení gumy.
Aprilia, RSV4/R Factory: 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

Celý popis
Zvolte provedení:
ID: A14-VS|G
329,75 Kč bez DPH
399 Kč s DPH
ks
ID: A14-VS|P
537,17 Kč bez DPH
649,97 Kč s DPH
ks
Tisknout Doporučit produkt Zjistit cenu poštovného
Aprilia RSV4/R Factory 2009-2014

Aprilia RSV4/R 2009-2016

  • Výztuha  závodního sedadla ID: A14-4R
  • Instaluje se mezi rám a sedlo
  • Zvyšuje pevnost, stabilitu a životnost sedla

Vaše dotazy

Nenašli jste v popisu dílu, co jste potřebovali vědět? Kontaktujte nás.

GFK - Sklolaminát

Základní a nejlevnějsí provedení je GFK sklolaminát. Díky preciznosti zaměstnanců při ruční výrobě a důrazu na kvalitu tyto výrobky mají dobrou pružnost, odolnost a nízkou váhu. Složení - UV stabilní bílý gelcoat (nikoliv lak), skelná rohož a skelná tkanina prosycené pryskyřicí. V namáhaných a náchylných místech k prasknutí jsou díly vyztuženy Kevlar-Karbonem ve vrstvách dle potřeby, nebo Corematem. Díly jsou pružné a mají hladký povrch, jsou určeny pro nalakování.

Proč GFK - sklolaminát? Pro ty co chtěji přestrojit motorku, třeba na okruh za nízké náklady. Zjednodušit si montáž kapot, nebo levně zaměnit díl za drahý (rozbitý) originál.
Performance

 Performance versionU těchto výrobků klademe důraz na co nejnižší váhu, při zachování maximální pružnosti a odolnosti proti otěru.Složení - Kevlar-carbon tkanina do bílého Gelcoatu. Toto provedení vzniklo na základě testování a požadavků elitních týmů v nejprestižnějších seriálech závodů. Z pohledu ceny ekonomická varianta srovnatelná s carbonovými díly. Jsou lehčí než GFK díly. Díly nejsou vyleštěny, tak, aby se snáze lakovali. Použitý materiál Kevlar-Karbon, Karbon, bílý gelcoat a pryskyřice. U sedadel pro vyztužení Coremat. 

Proč provedení Performance? - Již z názvu díly pro vysoký výkon v poměru kvalita: cena: nízká váha. Pružnější, odolnější pro delší výdrž než GFK díly, cenově výhodnější než na trhu dražší karbonové díly. Váhou a funkčností srovnatelné s karbonovými díly.
  • Výdrž, díky spojení kompozitních materiálů a precizní ruční výrobě.

     
  • Několik vrstev Kevlar-Karbon výztuh pro extra výdrž.
  • Instaluje se mezi rám a sedlo
© 2021 Motoforza spol, s r.o. Foreveryone