Zpět

Aprilia, RSV4/R Factory, 2009-2014 / Airbox - set

Zvětšený objem. Zvyšuje výkon motocyklu. Airbox je značně levnější náhradou originálního továrního airboxu.
Aprilia, RSV4/R Factory: 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

Celý popis
Zvolte provedení:
ID: A14-5A|G
5 831,40 Kč bez DPH
7 056 Kč s DPH
ks
ID: A14-5A|C
16 899,41 Kč bez DPH
20 448,29 Kč s DPH
ks
ID: A14-5A|KK
16 899,41 Kč bez DPH
20 448,29 Kč s DPH
ks
Tisknout Doporučit produkt Zjistit cenu poštovného
Aprilia RSV4/R Factory 2009-2014

Pro model Aprilia RSV 4 - SBK model pro zvětšenou nádrž

Set obsahuje :

 • 1x Airbox 
 • 1x Příložka k chladiči
 • 1x Airbox cover

Zvětšený objem

Zvyšuje výkon motocyklu.

Airbox je značně levnější náhradou továrního airboxu.

Vaše dotazy

Nenašli jste v popisu dílu, co jste potřebovali vědět? Kontaktujte nás.

GFK - Sklolaminát

Základní a nejlevnějsí provedení je GFK sklolaminát. Díky preciznosti zaměstnanců při ruční výrobě a důrazu na kvalitu tyto výrobky mají dobrou pružnost, odolnost a nízkou váhu. Složení - UV stabilní bílý gelcoat (nikoliv lak), skelná rohož a skelná tkanina prosycené pryskyřicí. V namáhaných a náchylných místech k prasknutí jsou díly vyztuženy Kevlar-Karbonem ve vrstvách dle potřeby, nebo Corematem. Díly jsou pružné a mají hladký povrch, jsou určeny pro nalakování.

Proč GFK - sklolaminát? Pro ty co chtěji přestrojit motorku, třeba na okruh za nízké náklady. Zjednodušit si montáž kapot, nebo levně zaměnit díl za drahý (rozbitý) originál.
Karbon

 Tyto výrobky  se skládají z transparentního UV stabilního gelcoatu a Karbonové tkaniny a je zde použita speciální pryskyřice. Na bázi semi-epoxid. Díly jsou lehké a pevnější než GFK. Díly jsou vyleštěny do vysokého lesku, tak aby vynikla Karbonová vlákna.pozn: (Kryty motoru, kryty rámu a vidlice = první vrstva Karbon (černá tkanina) + další vrstvy Kevlar-Carbon). 

Proč Karbon provedení? - Pro fanoušky Karbonu. Nízká hmotnost a tvrdost. U tohoto provedení klademe extrémní důraz na povrch a pohledovou vrstvu, tak aby vynikla nejlépe karbon tkanina. Vhodné pro "show bikes". Vysoce vyleštěny. Díly se dále nelakují. U krytů motoru a rámu je použitím více vrstev Karbonu a Kevlar-carbonu docílena extrémní trvdost výrobku.
Kevlar-Karbon

 Para-aramidové vlákno jehož vlastností je vysoká otěruvzdornost, houževnatost.Tyto výrobky  se skládají z transparentního UV stabilního gelcoatu a Kevlarové tkaniny protkané Karbonem (Kevlar-Karbon), proto žluto-černá barva výrobku. Je zde použita speciální pryskyřice, semi-epoxid.  U tohoto provedení klademe extrémní důraz na povrch a pohledovou vrstvu, tak aby vynikla nejlépe K-K tkanina. Vhodné pro "showbikes". Vysoce vyleštěny. Díly se dále nelakují.

Tento materiál používáme na výztuhy do namáhaných míst našich výrobků. 

Proč Kevlar-Karbon provedení? - Pro ty co se chtějí odlišit !  Díly jsou lehké, pevnější a nejméně nachylné k prodření ze všech provedení.
 • Zvětšený objem.
   
 • Zvyšuje výkon motocyklu.
   
 • Základní provedení GFK je ekonomickou náhradou originálního továrního airboxu. Airboxy vyrábíme přímo v ultralehkém provedení GFK racing - sklolaminát, zde v černém gelcoatu, díl je vyleštěn a díky tomu se nemusí lakovat a lze jej přímo namontovat na motocykl.
 • Většinou jako náhrada originálního Airboxu
© 2021 Motoforza spol, s r.o. Foreveryone