Hledáte zajímavé zaměstnání ? Přidej se do našeho FORZA týmu ! 

Kdo jsme 

Firma s více jak 30-ti letou tradicí. Máme jednu z největších nabídek kompozitových dílů na světě. Dodaváme kompozitové díly zejména pro motorsport do celého světa, pro "hobíky" až do šampionátů mistrovství světa.  Specializovaná malosériová výroba se skvělými výsledky a velkými ambicemi do budoucna. Jsme posedlí vylepšováním a vývojem, baví nás práce co má smysl.

Na čem pracujeme

Naší doménou je specializovaná výroba dílů, podpora zákazníků a plnění jejich snů. Díky našim dílům se mohou účastnit šampionátů po celém světě, zlepšovat svoji jízdu na okruhu a na motorce.  Opravit svoji motorku, či si postavit svoji vysněnou stavbu, dle svých představ. Nebo si jen tak "vytunit" svoji mašinu a mít z ní radost. Zaměřujeme se na kvalitu a funkčnost vyrobených dílů, práce a služeb.

Co nabízíme

Zázemí stabilní firmy, zaškolení na základě našich dlouholetých zkušeností. Na naši branži moderní prostředí, firma s velkými ambicemi a potenciálem do budoucna. Zaměstnancům nabízíme možnosti různých profesí i profesního růstu a zvyšování odbornosti.  Díky širokému sortimentu a vývoji se pořád něco děje. Jsme středně velká firma s osobním přístupem. Zajímavé osobní ohodnocení. 

 

 

Co očekáváme

Samostatnost
Ochotu učit se novým věcem 
Spolehlivost a pečlivost
Vztah k motorismu (vítaný, avšak není podmínkou)

Koho právě teď hledáme?

Přípravář výroby

Každá forma potřebuje svoji péči, než vznikne výrobek, je potřeba vše řádně nachystat... 

Asistentka vedení společnosti

Jsi organizačně schopná, proaktivní, komunikativní, pracovitá, spolehlivá, důveryhodná, pečlivá a baví Vás různorodá práce? Máte ráda výzvy? Pak hledáme právě Vás, naši novou kolegyni!

Máte zájem rozjet svou kariéru u naší firmy?

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Poskytneme další informace, plně Vás zaškolíme a stanete se součástí našeho pracovního prostředí. Pište na shop@motoforza.cz 
Těšíme se na Vás, Váš tým Motoforza.

 

Poznej náš příběh...

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací