Hledáte zajímavé zaměstnání ? Přidej se do našeho FORZA týmu ! 

Kdo jsme 

Firma s více jak 30-ti letou tradicí. Máme jednu z nějvětších nabídek kompozitových dílů na světě. Dodaváme kompozitové díly zejména pro motorsport do celého světa, pro "hobíky" až do šampionátů mistrovství světa.  Specializovaná malosériová výroba se skvělými výsledky a obrovskámi ambicemi do budoucna. Jsme posedlí vylepšováním a vývojem, baví nás práce co má smysl.

Na čem pracujeme

Naší doménou je specializovaná výroba dílů, podpora zákazníků a plenění jejich snů. Díky naši dílům mohou závodit v šampionátech po celém světě, zlepšovat svoji jízdu na okruhu a na motorce.  Opravit svoji motorku, či si postavit svoji vysněnou stavbu, dle svých představ. Nebo si jen tak "vytunit" svoji mašinu a mít z ní radost. Zaměřujeme se na kvalitu a funkčnost vyrobených dílů, práce a služeb.

Co nabízíme

Zázemí stabilní firmy, zaškolení na základě našich dlouholetých zkušeností. Na naši branži moderní prostředí, obrovskými ambicemi a potenciál do budoucna. Zaměstnancům nabízíme možnosti různých profecí i profesního růstu a zvyšování odbornosti.  Díky širokému sortimentu a vývoji se pořád něco děje. Jsme středně velká firma s osobním přístupem. Zajímavé osobní ohodnocení. 

 

 

Co očekáváme

Samostatnost
Ochotu učit se novým věcem 
Spolehlivost a pečlivost
Vztah k motorismu (vítaný, avšak není podmínkou)

Koho právě teď hledáme?

Přípravář výroby

Každá forma potřebuje svoji péči, než vznikne výrobek, je potřeba vše řádně nachystat... 

Asistentka vedení společnosti

Jste organizačně schopná, komunikativní, pracovitá, pečlivá a baví Vás různorodá práce? Máte ráda výzvy? Pak hledáme právě Vás, naši novou kolegyni!

Máte zájem rozjet svou kariéru u naší firmy?

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Plně Vás zaškolíme a stanete se součástí našeho pracovního prostředí. Pište na nabor@motoforza.cz 
Těšíme se na Vás, Váš tým Motoforza.

 

Poznej náš příběh...