Gilera Gilera 125,350,500

Ať už máte doma veterána, kterého jste někde pracně sháněli, nový café racer přímo z konstruktérských prken, nebo vás láká custom v klasickém a oldtimer duchu, tato kategorie je právě pro vás, a to nejen pokud se chystáte na závody klasiků.

V rámci jak značkového tak univerzálního příslušenství zde najdete vybavení pro známé značky, jako je MV Augusta, Norton nebo třeba Suzuki, ale ustrojíte zde i rarity, jako je například Kovrovec (motocykly vyráběné v tehdy sovětském městě Kovrov do poloviny 60. let).

Univerzální zátka na nádrž v oldtimer stylu se zde střídá s blatníky a kapotážemi pro konkrétní modely známých značek, seženete zde i plexi nebo sedla.

A tak například na závody veteránů budete připraveni v co nejkratším možném čase – a díky spolehlivosti materiálů také bezpečně. Zbytek už záleží jen na vašem umění.

Mimochodem, pokud byste se chtěli z nějakého důvodu zbavit custom designu vašeho stroje a obnovit jeho původní vzhled, naše repliky náhradní díly a další příslušenství jsou vám k dispozici právě zde.

Co hledáte?

-
Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací