Co hledáte?


“S námi jedete lépe !"

nebo-li synonymum firemní politiky :

TRADICE, KVALITA za PŘIJATELNOU CENU, ŠIROKÁ NABÍDKA, INOVACE, RYCHLÉ DODÁNÍ, SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ.


Historie a počátky firmy MOTOFORZA sahají již do konce 70. let. 
Již více než čvrt století (od r. 1991) se specializuje pouze na špičkovou výrobu z kompozitních materiálů zejména GFK-FIBER GLASS, KARBON a K-K (KEVLAR-KARBON). Při této výrobě se používají pouze nejkvalitnější materiály zahraniční firem.

Na základě požadavků motocyklových jezdců v různých seriálech, Moto GP, WSBK, IDM, IRC, TT, při využití dlouholetých zkušeností s materiály, použitím nejnovějších technologií v oblasti zpracování kompozitních materiálů a za pomoci pracovního nasazení zkušených (vyškolených) zaměstnanců vznikají precizní výrobky vysoké kvality.

Svědčí o tom také fakt, že Motoforza je partnerem nejen závodních týmů, ale také mnoha projektů a působí jako dodavatel dílů továrnám, či zavedeným značkám jako např. KTM, MZ, FGR, LOUIS, ALPHA TECHNIK a dalším.

Firma disponuje díly na více jak 330 modelů motocyklů, které se každým rokem rozšiřují o další modely. Z výrobního programu uspokojují zákazníky z různých sektorů motorsportu, což je naprostou raritou mezi výrobci kompozitních dílů.
Jsou to:   Supersport, Superbike, GP, Oldtimer, Cafe Racer, Naked bikes, nebo také Dragster, Sidecar a Automobilů.  (Její nabídka je tak jedna z nejširších na světě).


Obliba výrobků firmy MOTOFORZA stále roste nejen u domácí klientely, ale i v patnácti evropských zemích, USA nebo Rusku, kam jsou tyto produkty exportovány. Vysokou kvalitu si pochvalují nejenom běžní zákazníci, ale i účastníci v evropských a světových mistrovství.

 

MOTOFORZA NABÍZÍ:

  • motocyklové kapotáže v několika variantách
  • polokapotáže, nádrže, klíny pod motor, masky
  • doplňky (kryty nádrže, náfuky, blatníky, kryty rámu, kryty vidlice, kryty motoru)
  • pěny na sedlo
  • držáky budíků, podsedlové rámy
  • rychloupínací šrouby
  • thermo folii s tkaninou
  • a další příslušenství jako : stupačky, plexiskla, padáky, stojany, řídítka, nahřívací pásy atd.

 

© 2019 Motoforza spol, s r.o. Foreveryone