Kryt spojky BMW S1000RR 2009-2018 / R 12-18

Vyberte provedení

Karbon
Kevlar-Karbon
Titanium Silver

Kód: B1-KS|C

Cena bez DPH : 1 774 

Kód: B1-KS|KK

Cena bez DPH : 1 774 

Kód: B1-KS|T

Cena bez DPH : 1 774 

BMW S 1000 RR 09-11
BMW S 1000 RR 12-14 (RR/HP4)
BMW S 1000 RR 15-16
BMW S 1000R 12-14
BMW S 1000R /SPORT 15-18

Kryty motoru Motoforza - pravá strana

  • Ochrana motocyklu, která Vám ušetří mnoho peněz.
  • Velmi užitečná a účinná ochrana křehkých a drahých částí motoru.
  • Použitelná nejen na okruzích, ale i v běžném provozu.
  • I přes velkou ochrannou funkci, nízká hmotnost.
  • Zamezuje prasknutí hliníkových nebo magnesiových originálních vík a nedovolí proniknutí špíny a kamínků do motoru, klikové hřídele nebo olejové pumpy.
  • 4-6 vrstev Carbon/kevlaru zalisovaných pod tlakem. Tím je docíleno velké pevnosti výrobku.

Materiály / provedení

Karbon

 Tyto výrobky  se skládají z transparentního UV stabilního gelcoatu a Karbonové tkaniny a je zde použita speciální pryskyřice. Na bázi semi-epoxid. Díly jsou lehké a pevnější než GFK. Díly jsou vyleštěny do vysokého lesku, tak aby vynikla Karbonová vlákna.pozn: (Kryty motoru, kryty rámu a vidlice = první vrstva Karbon (černá tkanina) + další vrstvy Kevlar-Carbon). 
Proč Karbon provedení? - Pro fanoušky Karbonu. Nízká hmotnost a tvrdost. U tohoto provedení klademe extrémní důraz na povrch a pohledovou vrstvu, tak aby vynikla nejlépe karbon tkanina. Vhodné pro "show bikes". Vysoce vyleštěny. Díly se dále nelakují. U krytů motoru a rámu je použitím více vrstev Karbonu a Kevlar-carbonu docílena extrémní trvdost výrobku.

Kevlar-Karbon

Para-aramidové vlákno jehož vlastností je vysoká otěruvzdornost, houževnatost.Tyto výrobky  se skládají z transparentního UV stabilního gelcoatu a Kevlarové tkaniny protkané Karbonem (Kevlar-Karbon), proto žluto-černá barva výrobku. Je zde použita speciální pryskyřice, semi-epoxid.  U tohoto provedení klademe extrémní důraz na povrch a pohledovou vrstvu, tak aby vynikla nejlépe K-K tkanina. Vhodné pro "showbikes". Vysoce vyleštěny. Díly se dále nelakují.
Tento materiál používáme na výztuhy do namáhaných míst našich výrobků. 
Proč Kevlar-Karbon provedení? - Pro ty co se chtějí odlišit !  Díly jsou lehké, pevnější a nejméně nachylné k prodření ze všech provedení.

Titanium Silver

Díly z tohoto materiálu jsou speciální designové doplňky. Optický tuning. Výráběny jen na zakázku. Díly jsou svým vzhledem podobné carbonovým výrobkům nicméně mají stříbrnou-titanovou barvu. Použit opět UV stabilní gelcoat a jsou vyleštěny do vysokého lesku, tak aby byla vidět struktura tkaniny.
Proč Titanium Silver provedení? - Pro ty co se chtějí odlišit !

Instalace

Velmi jednoduchá montáž na originální víko pomocí silikonu, který spolu s krytem zároveň působí jako tlumič nárazu.

Instalační návod, rady, tipy pro montáž naleznete zde >>>

Technická specifikace

  • Zaručená stálost Carbonu. Ochrana proti UV záření pro zachování vysokého lesku a barvy. (U všech našich carbonových, K-K a titanium Silver výrobků).
  • 4-6 vrstev Carbon/kevlaru zalisovaných pod tlakem. Tím je docíleno velké pevnosti výrobku.
  • Kryt zamezuje prasknutí hliníkových nebo magnesiových originálních vík a nedovolí proniknutí špíny a kamínků do motoru, klikové hřídele nebo olejové pumpy.

.

Vaše dotazy

Nenašli jste v popisu dílu, co jste potřebovali vědět? Kontaktujte nás.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací