Novinka

Honda RS 125 A-KIT 1998-2000Potrubí k airboxu

Honda RS 125 A-KIT 1998 1999 2000

GFK - Sklolaminát

Kód: RH0A-599|G

Cena bez DPH : 4 028 

Potrubí k airboxu - průhledný GFK + VLEPENÍ DO VRŠKU

Für Honda RSW 125 - A-KIT 03

Set obsahuje :

  • 1x Potrubí k airboxu

Zvyšuje výkon motocyklu.

Airbox je značně levnější náhradou originálního továrního airboxu.

Materiály / provedení

Video

GFK - Sklolaminát

Základní a nejlevnějsí provedení je GFK sklolaminát. Díky preciznosti zaměstnanců při ruční výrobě a důrazu na kvalitu tyto výrobky mají dobrou pružnost, odolnost a nízkou váhu. Složení - UV stabilní bílý gelcoat (nikoliv lak), skelná rohož a skelná tkanina prosycené pryskyřicí. V namáhaných a náchylných místech k prasknutí jsou díly vyztuženy Kevlar-Karbonem ve vrstvách dle potřeby, nebo Corematem. Díly jsou pružné a mají převážně hladký povrch, jsou určeny pro lakýrnickou práci.
Více foto zde: >>>
Proč GFK - sklolaminát? Pro ty co chtěji přestrojit motorku, třeba na okruh za nízké náklady. Zjednodušit si montáž kapot, nebo levně zaměnit díl za drahý (rozbitý) originál.

Instalace

  • Většinou jako náhrada originálního potrubí.

Technická specifikace

  • Zvyšuje výkon motocyklu.
  • Základní provedení GFK je ekonomickou náhradou originálního továrního airboxu. Airboxy vyrábíme přímo v ultralehkém provedení GFK racing - sklolaminát, zde v černém gelcoatu, díl je vyleštěn a díky tomu se nemusí lakovat a lze jej přímo namontovat na motocykl.

Vaše dotazy

Nenašli jste v popisu dílu, co jste potřebovali vědět? Kontaktujte nás.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací