Novinka

SET - Polokapotáž - Laverda SFC 750-1200, Motoguzzi - LED světlomet

Vyberte provedení

GFK - Sklolaminát
%Akce -10%
GFK - vč. kouřové plexi
%Akce -10%
Performance
%Akce -10%

Kód: OL750-CS1SMLED|G

Původní cena: 11 574 

Cena bez DPH : 10 416 

Kód: OL750-CS1SMLED|GK

Původní cena: 12 153 

Cena bez DPH : 10 937 

Kód: OL750-CS1SMLED|P

Původní cena: 17 360 

Cena bez DPH : 15 624 

 
SADA - UNI polokapotáž  250,350,500,750,1000cc  60-80 léta
 
 • Laverda SFC 750
 • Motoguzzi
 • UNIVERSAL
 • Více o obsahu Setu : 
  1x Polokapotáž spasovaná s plexi
  1x Světlo 7" LED LUMEN R
  (EU homologované : LED potkávací + dálková + parkovací)
  1x Uchycení světlometu v kapotáži
  1x Plexisklo, předtvrtané , ořízlé
  1x sadu plexi šroubů (černá)
   
 • Rozměry obr.č.  :4
  D= 650mm - celková délka
  A=  410-430mm - variabilní šířka "uší" pro plexi
  C= mm - délka uší k přední hraně kapotáže
  B= mm - vnitřní šířka u "vidlice" (lze zvětšit ubroušením)
  B2= cca 470-490mm - variabilní šířka

 • Popis : 
  - Typ dílu - Polokapotáž ,    Umístění na motocyklu - vepředu
  - Vyrobeno z laminátu.
  - Naše díly Oldtimer jsou standartně dodávány v bílém gel-coatu (který může být obroušen pod vodou, nastříkán plničem a stříkán barvou nebo obroušen pod vodou a stříkán v případě nouze).
  - Hladký povrch, nepředvrtané otvory.
  - Většina z našich dílů jsou repliky vzácných originálních dílů ve vysoké kvalitě zpracování. 

Materiály / provedení

Video

GFK - Sklolaminát

Základní a nejlevnějsí provedení je GFK sklolaminát. Díky preciznosti zaměstnanců při ruční výrobě a důrazu na kvalitu tyto výrobky mají dobrou pružnost, odolnost a nízkou váhu. Složení - UV stabilní bílý gelcoat (nikoliv lak), skelná rohož a skelná tkanina prosycené pryskyřicí. V namáhaných a náchylných místech k prasknutí jsou díly vyztuženy Kevlar-Karbonem ve vrstvách dle potřeby, nebo Corematem. Díly jsou pružné a mají převážně hladký povrch, jsou určeny pro lakýrnickou práci.
Více foto zde: >>>
Proč GFK - sklolaminát? Pro ty co chtěji přestrojit motorku, třeba na okruh za nízké náklady. Zjednodušit si montáž kapot, nebo levně zaměnit díl za drahý (rozbitý) originál.

Video

Performance

 U těchto výrobků klademe důraz na co nejnižší váhu, při zachování maximální pružnosti a odolnosti proti otěru.Složení - Kevlar-carbon tkanina do bílého Gelcoatu. Toto provedení vzniklo na základě testování a požadavků elitních týmů v nejprestižnějších seriálech závodů. Z pohledu ceny ekonomická varianta srovnatelná s carbonovými díly. Jsou lehčí než GFK díly. Vyrobeno pro lakování. Použitý materiál Kevlar-Karbon, Karbon, bílý gelcoat a pryskyřice. U sedadel pro vyztužení Coremat. 
Proč provedení Performance? - Již z názvu díly pro vysoký výkon v poměru kvalita: cena: nízká váha. Pružnější, odolnější pro delší výdrž než GFK díly, cenově výhodnější než na trhu dražší karbonové díly. Váhou a funkčností srovnatelné s karbonovými díly.

Video

GFK - vč. kouřové plexi

Kapotáž GFK sklolaminát + kouřové plexisklo. Základní a nejlevnějsí provedení je GFK sklolaminát. Díky preciznosti zaměstnanců při ruční výrobě a důrazu na kvalitu tyto výrobky mají dobrou pružnost, odolnost a nízkou váhu. Složení - Bílý gelcoat (nikoliv lak), skelná rohož a skelná tkanina prosycené pryskyřicí. V namáhaných a náchylných místech k prasknutí jsou díly vyztuženy ve vrstvách dle potřeby. Díly jsou pružné a mají hladký povrch, jsou určeny pro nalakování.
Proč GFK - sklolaminát? Pro ty co chtěji přestrojit motorku, třeba na okruh za nízké náklady. Zjednodušit si montáž kapot, nebo levně zaměnit díl za drahý (rozbitý) originál.

Vaše dotazy

Nenašli jste v popisu dílu, co jste potřebovali vědět? Kontaktujte nás.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací