Zpět

SET - UNI Polokapotáž s projektory 2x90mm Bol d'Or

Akce
%

Přední universální polokapotáž pro oldtimer - veterány. Styl Boldor. Vyrobeno z kvalitního sklolaminátu (GFK) v bílém gelcoatu. Flexibilní. Několik vrstev rohože a tkaniny. Povrch hladký, nepředvrtané otvory.

Celý popis
Zvolte provedení:
ID: OU-CSK350PBD|G
7 519,83 Kč bez DPH
6 767,85 Kč bez DPH
8 189,10 Kč s DPH
ks
ID: OU-CSK350PBD|P
11 279,75 Kč bez DPH
13 648,50 Kč s DPH
ks
Tisknout Doporučit produkt
BMW UNI díly -
BMW Boxer 1975-1990
BMW R 80/90/100 1977-1984
Více modelů

SET - UNI Polokapotáž s projektory 2x90mm Bol d'Or obsahuje:

 • SADA - UNI polokapotáž  250,350,500,750,1000cc  60-80 léta 
   
  KOUŘOVÉ plexi za příplatek 250,-Kč
   
 • Set obsahuje : 
  1x Polokapotáž
  1x Světlomet 2x 90mm (s homologací)
  1x Vlepený držák světlometu v kapotáži - posuvné umístění světla
  1x Plexisklo čiré, předtvrtané , ořízlé
  1x sadu plexi šroubů (černá)
   
 • rozměry obr.č. 9-10

Popis : 

 • Typ dílu - Polokapotáž ,    Umístění na motocyklu -  vepředu
 • Vyrobeno z laminátu.
 • Naše díly Oldtimer jsou standartně dodávány v bílém gel-coatu (který může být obroušen pod vodou, nastříkán plničem a stříkán barvou nebo obroušen pod vodou a stříkán v případě nouze).
 • Hladký povrch, nepředvrtané otvory.
 • Většina z našich dílů jsou repliky vzácných originálních dílů ve vysoké kvalitě zpracování.
 

Vaše dotazy

Nenašli jste v popisu dílu, co jste potřebovali vědět? Kontaktujte nás.

GFK - Sklolaminát

Základní a nejlevnějsí provedení je GFK sklolaminát. Díky preciznosti zaměstnanců při ruční výrobě a důrazu na kvalitu tyto výrobky mají dobrou pružnost, odolnost a nízkou váhu. Složení - UV stabilní bílý gelcoat (nikoliv lak), skelná rohož a skelná tkanina prosycené pryskyřicí. V namáhaných a náchylných místech k prasknutí jsou díly vyztuženy Kevlar-Karbonem ve vrstvách dle potřeby, nebo Corematem. Díly jsou pružné a mají hladký povrc, jsou určeny pro nalakování.

Proč GFK - sklolaminát? Pro ty co chtěji přestrojit motorku, třeba na okruh za nízké náklady. Zjednodušit si montáž kapot, nebo levně zaměnit díl za drahý (rozbitý) originál.
Performance

 Performance versionU těchto výrobků klademe důraz na co nejnižší váhu, při zachování maximální pružnosti a odolnosti proti otěru.Složení - Kevlar-carbon tkanina do bílého Gelcoatu. Toto provedení vzniklo na základě testování a požadavků elitních týmů v nejprestižnějších seriálech závodů. Z pohledu ceny ekonomická varianta srovnatelná s carbonovými díly. Jsou lehčí než GFK díly. Díly nejsou vyleštěny, tak, aby se snáze lakovali. Použitý materiál Kevlar-Karbon, Karbon, bílý gelcoat a pryskyřice. U sedadel pro vyztužení Coremat. 

Proč provedení Performance? - Již z názvu díly pro vysoký výkon v poměru kvalita: cena: nízká váha. Pružnější, odolnější pro delší výdrž než GFK díly, cenově výhodnější než na trhu dražší karbonové díly. Váhou a funkčností srovnatelné s karbonovými díly.
© 2019 Motoforza spol, s r.o. Foreveryone