%Akce -10%

SET - UNI Polokapotáž styl BoldOr - Projektory 2x90mm verze 2

Vyberte provedení

GFK - Sklolaminát
GFK - vč. kouřové plexi
Performance

Kód: OU-CS1RM3B|G

Původní cena: 9 247 

Cena bez DPH : 8 322 

Kód: OU-CS1RM3B|GK

Původní cena: 9 709 

Cena bez DPH : 8 738 

Kód: OU-CS1RM3B|P

Původní cena: 13 870 

Cena bez DPH : 12 483 

 • Rozměry : obrázek č.7
   
 • Kouřové plexi pro provedení PERFORMANCE za příplatek 250,-Kč (uveďte do poznámky při koupi)
 • Pro GFK skloklaminát vyberte provedení GFK-kouřové plexi
   
 • Set obsahuje : 
  1x Polokapotáž vč. 2x plexi krytů světel
  1x Světlomet parabola - 2x90mm 
  1x Uchycení světlometu v kapotáži
  1x Plexisklo čiré, předtvrtané , ořízlé Kouřové plexi pro provedení PERFORMANCE za příplatek 250,-Kč (uveďte do poznámky při koupi). Pro GFK skloklaminát vyberte provedení GFK-kouřové plexi
 • 1x sadu plexi šroubů (černá)

Popis : 

 • Typ dílu - Polokapotáž  Bol d'Or varianta  ,    Umístění na motocyklu - vepředu
 • Vyrobeno z laminátu.
 • Naše díly Oldtimer jsou standartně dodávány v bílém gel-coatu (který může být obroušen pod vodou, nastříkán plničem a stříkán barvou nebo obroušen pod vodou a stříkán v případě nouze).
 • Hladký povrch, nepředvrtané otvory.
 • Většina z našich dílů jsou repliky vzácných originálních dílů ve vysoké kvalitě zpracování.

Materiály / provedení

GFK - Sklolaminát

Základní a nejlevnějsí provedení je GFK sklolaminát. Díky preciznosti zaměstnanců při ruční výrobě a důrazu na kvalitu tyto výrobky mají dobrou pružnost, odolnost a nízkou váhu. Složení - UV stabilní bílý gelcoat (nikoliv lak), skelná rohož a skelná tkanina prosycené pryskyřicí. V namáhaných a náchylných místech k prasknutí jsou díly vyztuženy Kevlar-Karbonem ve vrstvách dle potřeby, nebo Corematem. Díly jsou pružné a mají hladký povrch, jsou určeny pro lakýrnickou práci.
Více foto zde: >>>
Proč GFK - sklolaminát? Pro ty co chtěji přestrojit motorku, třeba na okruh za nízké náklady. Zjednodušit si montáž kapot, nebo levně zaměnit díl za drahý (rozbitý) originál.

Performance

 U těchto výrobků klademe důraz na co nejnižší váhu, při zachování maximální pružnosti a odolnosti proti otěru.Složení - Kevlar-carbon tkanina do bílého Gelcoatu. Toto provedení vzniklo na základě testování a požadavků elitních týmů v nejprestižnějších seriálech závodů. Z pohledu ceny ekonomická varianta srovnatelná s carbonovými díly. Jsou lehčí než GFK díly. Díly nejsou vyleštěny, tak, aby se snáze lakovali. Použitý materiál Kevlar-Karbon, Karbon, bílý gelcoat a pryskyřice. U sedadel pro vyztužení Coremat. 
Proč provedení Performance? - Již z názvu díly pro vysoký výkon v poměru kvalita: cena: nízká váha. Pružnější, odolnější pro delší výdrž než GFK díly, cenově výhodnější než na trhu dražší karbonové díly. Váhou a funkčností srovnatelné s karbonovými díly.

GFK - vč. kouřové plexi

Kapotáž GFK sklolaminát + kouřové plexisklo. Základní a nejlevnějsí provedení je GFK sklolaminát. Díky preciznosti zaměstnanců při ruční výrobě a důrazu na kvalitu tyto výrobky mají dobrou pružnost, odolnost a nízkou váhu. Složení - Bílý gelcoat (nikoliv lak), skelná rohož a skelná tkanina prosycené pryskyřicí. V namáhaných a náchylných místech k prasknutí jsou díly vyztuženy ve vrstvách dle potřeby. Díly jsou pružné a mají hladký povrch, jsou určeny pro nalakování.
Proč GFK - sklolaminát? Pro ty co chtěji přestrojit motorku, třeba na okruh za nízké náklady. Zjednodušit si montáž kapot, nebo levně zaměnit díl za drahý (rozbitý) originál.

Vaše dotazy

Nenašli jste v popisu dílu, co jste potřebovali vědět? Kontaktujte nás.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací